O nas

Witamy w Kolor-Met Sp. z o. o., wiodącej firmie zajmującej się handlem wyrobami z metali kolorowych. Specjalizujemy się w dystrybucji wyrobów z miedzi, mosiądzu, brązu, aluminium do Polski, Unii Europejskiej. Naszym celem jest zbudowanie długoterminowych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi partnerami na całym świecie. Bogate doświadczenie i światowe sukcesy w handlu metalami nieżelaznymi gwarantuje wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę klienta. Szeroka gama produktów jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów zamawiających hurtowo.

Kolor-Met Sp. Z. o. o. współpracuje na szeroką skalę z polskimi klientami w sektorze budownictwa, techniki sanitarnej, sieci wodociągowej, instalacji systemów grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, rurociągów naftowych i gazowych. Nasi klienci mogą składać zamówienia o różnych ilościach i rodzajach wyrobów metalowych. Dzięki naszym siedzibom w Polsce umożliwiamy utrzymywanie wszelakich kosztów na niskim poziomie oraz gwarancję wysoko jakościowych produktów w atrakcyjnych cenach. Celem naszej firmy jest stanie się wiodącym dystrybutorem metali nieżelaznych w Europie, zapewniając sobie stały wzrost oraz rentowność dla klientów. Twój sukces jest naszym sukcesem.

Realizujemy produkcję firmy ElvaHalcor, główny kierunek- sprzedaż miedzianych rur, mosiądznych i miedzianych blach i płaskowników.

Możecie skontaktować się z nami na temat całego asortymentu produkcji firmy ElvaHalcor od rur do siatki i przewodów.

ELVALHALCOR Hellenic Copper and Aluminium Industry S.A. (ElvalHalcor) https://www.elvalhalcor.com